ПУБЛІКАЦІЇ

Головна ПУБЛІКАЦІЇ

Потужний волонтерський рух у визвольній війні проти рф – як патріотичний громадянський потенціал для формування повоєнного, демократично розвинутого, духовного та високоморального суспільства України

 

Богдан Колодій, Дмитро Головач

 

Своєрідність України немає собі аналогів. Її історію треба розглядати дуже уважно, щоб відповісти на цілий ряд питань. Зокрема, чому Україні, яка мала і має багаті людські, промислові та природні ресурси (порівняно, наприклад, з Сінгапуром, який мав тільки один ресурс – людський), не вдалося конвертувати свою незалежність з 1991-го року в стабільний економічний та демократичний розвиток?   ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: Dmytriy | Дата: 2023-05-16 | Коментарі (0)Неофіційні висновки громадського експерта результатів міжнародної фінансової конференції у Лондоні.


Одна з головних політичних подій Червня 2023 року – міжнародна фінансова конференція більш ніж 60–ти економічно впливовіших країн у одному із ключових фінансових центрів світу – Лондоні, щодо післявоєнної відбудови України, як продовження аналогічної, «першої» торічної конференції в Лугано, де правда від України були представлені тільки загальні «шоу-презентації» в дусі команди «Зе».
Цитата з стрічки офіційних  новин в медіа-просторі України: «То які проекти Україна змогла продати на цьому бізнес-ярмарку, за які гроші?....
«Зробивши роботу над помилками» після минулорічної конференції у Лугано, український уряд нарешті осмислив, чим конкретно може привернути увагу світу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав придивитись до 5 найперспективніших галузей - сільське господарство, ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: Dmytriy | Дата: 2023-06-26 | Коментарі (0)У неділю, 04.06.23, Волонтер «Асоціації Волонтерських Команд України» - талановитий народний самородок-талант-музика і співак – Ярослав Григорович Савчук – «КОБЗАР», своїм щирим патріотичним співом на Хрещатику в черговий раз допомагав збирати кошти на авто для ЗСУ (для 42 роти 63 Бригади). ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: Dmytriy | Дата: 2023-06-05 | Коментарі (0)Дана публікація більше ніж відверта, але правду необхідно промовляти, не приховуючи її з остраху заплямувати весь волонтерський рух і надати підґрунтя для  очорнення ворожими до України сволотам підняти галас з закликами не давати нічого українським волонтерським організаціям, бо там все вкрадуть.

 

Закликаємо всіх - довіряйте і надавайте донати тільки перевіреним волонтерам і волонтерським організаціям, а не  «розкрученим» в медіа-просторі або інтернет-мережі різноманітним невідомим особам та об’явам про збір коштів!

 

Коли Ви віддаєте допомогу або кошти невідомо кому і думаєте, що допомагаєте - насправді Ви тільки робите шкоду, тому що даєте всліпу,  просто довірившись професійно і маніпулятивно створеному контенту задля збагачення окремих шахраїв, шахрайських угруповань під виглядом волонтерських організацій або політичним ділкам для розкрутки власного рейтингу!

 

Нарешті створено і по ... Читати далі »

Переглядів: 47 | Додав: Dmytriy | Дата: 2023-05-21 | Коментарі (0)