ПУБЛІКАЦІЇ

Головна ПУБЛІКАЦІЇ
ВІДСТЕЖУВАТИ

23:21
Відвертий погляд зсередини волонтерського руху.

Дана публікація більше ніж відверта, але правду необхідно промовляти, не приховуючи її з остраху заплямувати весь волонтерський рух і надати підґрунтя для  очорнення ворожими до України сволотам підняти галас з закликами не давати нічого українським волонтерським організаціям, бо там все вкрадуть.

 

Закликаємо всіх - довіряйте і надавайте донати тільки перевіреним волонтерам і волонтерським організаціям, а не  «розкрученим» в медіа-просторі або інтернет-мережі різноманітним невідомим особам та об’явам про збір коштів!

 

Коли Ви віддаєте допомогу або кошти невідомо кому і думаєте, що допомагаєте - насправді Ви тільки робите шкоду, тому що даєте всліпу,  просто довірившись професійно і маніпулятивно створеному контенту задля збагачення окремих шахраїв, шахрайських угруповань під виглядом волонтерських організацій або політичним ділкам для розкрутки власного рейтингу!

 

Нарешті створено і потужно функціонує дійсно патріотичне об'єднання волонтерських організацій та команд – «Асоціація Волонтерських Команд України», яке існує на принципах довіри та безкорисливої взаємодопомоги справжніх самовідданих волонтерів, коли кожен не вимагає від інших за надану від себе частину гуманітарки обов’язково щось взамін для своєї організації, бюрократичних звітів, помпезних подяк, грамот та нагород.

 

Не секрет, і всі хто давно в активному волонтерському русі знають, що на сьогодні існує багато штучних (створених при владних або політичних корумпованих структурах «псевдоволонтерських», прямо кажучи шахрайських, або виключно для політичного рейтингу «волонтерських «компаній/фірм», які  за допомогою адміністративних та міжнародних зв’язків відтягують на себе величезні потоки української та закордонної гуманітарної допомоги, а потім безсоромно і злочинно її розподіляють між собою, реалізують в торгових мережах, на ринках або в інтернет-магазинах, тобто – сволотні щури збагачуються на війні, відверто кажучи - на крові українських Захисників та постраждалих громадян, які так і не отримали допомогу, яку  добродії помилково надали цім шахраям! Горіти цім «волонтерокрадіям», як і рашистам в пеклі, але краще було б відповідним правоохоронним структурам їх все ж таки викрити і засадити на довічне ув’язнення, як за державну зраду, а не за шахрайство! Але нажаль, їх потужно кришують окремі корумповані владні, політичні та певні правоохоронні особи або структури…тому у них все гарно як і було і навіть навпаки - їм під шумок війни набагато краще красти!

 

Обурливо і огидно бачити як деякі такі сволотні ділки за ширмою «волонтерської або благодійної» діяльності за 2022 рік, ніде не працюючи, але «керуючи» «благодійними для себе фондами» та «псевдоволонтерськими організаціями»  суттєво поправили свій фінансовий стан – купили нові авто, нерухомість, коштовні смартфони, гаджети, шуби для дружин і запакували гуманітарним «добром» всі свої особисті комори так що вистачить не все життя їх дітям та онукам!

 

А справжні волонтери - щоденно самовіддано шукають все необхідне для фронту, витрачаючи своє, що заробляють на роботі і навіть беруть в борг щоб встигнути зібрати на черговий гуманітарний волонтерський рейд!

 

Наразі, за допомогою даній Асоціації, де всі добре знають і довіряють один одному, волонтери просто викладають інформацію у своєму чаті пропозиції поділитись наявною гуманітаркою або запитами на те що потрібно їм для передачі на фронт – і все рухається набагато скоріше ніж коли раніше кожен сам по собі хаотично шукав тільки там де сам мав можливість!

 

Чим більше буде створено подібних Громадській спілці «Асоціація Волонтерських Команд України» справжніх волонтерських об’єднань на принципах довіри і перевіреної взаємодії для запобігання «волонтерошахрайства і волонтерокрадіїв», тим більше ми будемо практично втілювати в життя нового українського суспільства гасло, що тільки: «РАЗОМ МИ ЄДИНІ І НЕПЕРЕМОЖНІ!»

Слава Україні! Героям Слава!

 


Переглядів: 48 | Додав: Dmytriy | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar