Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності є складовою частиною Угоди Користувача та діє щодо всієї інформації, у тому числі персональних даних Користувача, які отримують Адміністрація Сайту в процесі роботи Користувача з Сайтом, виконання Угоди користувача та угод між Адміністрацією сайту та Користувачем. Використання Сайту означає беззастережну згоду Користувача з цією Політикою конфіденційності та зазначеними у ній умовами обробки його персональних даних; у разі незгоди з цими умовами Користувач повинен утриматися від використання Сайту.

Перед використанням Сайту Користувачеві необхідно уважно вивчити цю Політику конфіденційності.

 1. Персональні дані
  1. Надання в будь-якій формі (реєстрація на Сайті, здійснення замовлень, передплата рекламних розсилок тощо) своїх персональних даних Адміністрації сайту, Користувач висловлює згоду на обробку персональних даних Адміністрацією сайту відповідно до закону України “Про персональні дані”
  2. Обробка персональних даних здійснюється з метою виконання Угоди та інших угод між Адміністрацією сайту та Користувачем.
  3. Обробка персональних даних проводиться виключно на території України, з дотриманням чинного законодавства.
  4. Згода Користувача на обробку його персональних даних надається Адміністрації сайту на строк виконання зобов'язань між Користувачем та Адміністрацією сайту в рамках Угоди користувача або інших угод між Користувачем та Адміністрацією сайту.
  5. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Користувача, Користувач повідомляє про це Адміністрацію Сайту письмово або електронною поштою. Після отримання цього повідомлення Адміністрація Сайту припиняє обробку персональних даних Користувача та видаляє.
  6. Сайт не має статусу оператора персональних даних. Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією Політикою конфіденційності.
 2. Заходи захисту персональних даних
  1. У своїй діяльності Адміністрація сайту керується законом "Про персональні дані".
  2. Адміністрація сайту вживає всіх розумних заходів щодо захисту персональних даних Користувачів та дотримується прав суб'єктів персональних даних, встановлених чинним законодавством України.
  3. Захист персональних даних Користувача здійснюється з використанням фізичних, технічних та адміністративних заходів, націлених на запобігання ризику втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, порушення конфіденційності та зміни даних. Заходи забезпечення безпеки включають міжмережевий захист і шифрування даних, контроль фізичного доступу до центрів обробки даних, а також контроль повноважень на доступ до даних.
 3. Зміна політики конфіденційності
  1. Адміністрація сайту залишає за собою право в односторонньому порядку вносити будь-які зміни до Політики конфіденційності без попереднього повідомлення Користувача. Актуальний текст Політики конфіденційності розміщено на цій сторінці.