ПУБЛІКАЦІЇ

Головна ПУБЛІКАЦІЇ
ВІДСТЕЖУВАТИ

08:43
Міжнародна фінансова конференція у Лондоні 06.2023

Неофіційні висновки громадського експерта результатів міжнародної фінансової конференції у Лондоні.


Одна з головних політичних подій Червня 2023 року – міжнародна фінансова конференція більш ніж 60–ти економічно впливовіших країн у одному із ключових фінансових центрів світу – Лондоні, щодо післявоєнної відбудови України, як продовження аналогічної, «першої» торічної конференції в Лугано, де правда від України були представлені тільки загальні «шоу-презентації» в дусі команди «Зе».
Цитата з стрічки офіційних  новин в медіа-просторі України: «То які проекти Україна змогла продати на цьому бізнес-ярмарку, за які гроші?....
«Зробивши роботу над помилками» після минулорічної конференції у Лугано, український уряд нарешті осмислив, чим конкретно може привернути увагу світу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав придивитись до 5 найперспективніших галузей - сільське господарство, енергетику, інфрастурктуру, хайтек-зброю та айті сектор….»  

Без перебільшень – чудово! Це дійсно дуже важливо!
Але пропоную розглянути все детальніше. 
По-перше – всі згадані «5 найперспективніших галузей» прагматично є не тільки перспективнішими, а головне - відносно швидко – окупними!
Але хто буде все це впроваджувати в Україні? Який людський ресурс? Запропоновані для пріоритетного інвестування галузі - є найбільш механізованими і не створять велику кількість нових робочих місць, з урахуванням того, що разом з інвестиціями і імпортним обладнанням до України приїдуть працювати західні спеціалісти.
Лише як «стурбованість», на даній конференції було визначено, що міжнародних інвесторів хвилює:  «окрім війни з Росією є ще одна війна, що лякає інвесторів навіть більше ніж ракетні обстріли – досі незавершена війна з корупцією». Однак я б висловився конкретніше – не «незавершена війна з корупцією», яка є по суті критично всеосяжною в Україні і яка по суті і не розпочиналась, бо судді і державні «антикорупціонери» хто? Вірно – ті ж самі корупціонери, тобто рука руку миє і видає це за очищення влади від корупції, що здатне створити певну ілюзію «боротьби» виключно у певного «внутрішнього споживача», точніше – частини українського суспільства, але не у досвідченого міжнародного інвестора…
А де ж на тому поважному міжнародному форумі було хоч одне слово від поважної офіційної української делегації, з представників вищих ешелонів державної влади, про критичну і невідкладну необхідність фінансової підтримки демократичних інституцій щодо формування розвинутого повоєнного українського суспільства? Тому що це їх «кащєєва смерть» існування у владі!
Саме демократичний розвиток громадянського суспільства і є запорукою цивілізаційного подолання ганебної державної корупції, в який політично-фінансові «акули» вкладатись і не збираються, бо воно «не прибуткове». Вони начебто і  чомусь сподіваються, що корупцію подолають ті ж самі державні «корупціонери», тобто «самі себе». Ну що ж, «цікаво», подивимось. 
Але, нажаль, для суспільства це не смішно, а трагічно, бо викликає велику підозру, що світова «фінансово-політична» і бізнес-еліта і не зацікавлена в ефективному післявоєнному економічному розвитку України, як свого прямого конкурента. Їм просто зручніше допомогти наразі Україні подолати рашистського монстра, а потім дійсно зробити Україну виключно мілітаризованою буферною зоною відчуження від небезпечної варварської орківської орди і сировинною базою, більше всього інвестуючи саме в галузь «хайтек-зброї», щоб зробити нас сучасно озброєним передовим підрозділом НАТО, який буде охороняти їх від тієї ж самої варварської орківської орди, та ще й таким, який буде виробляти цю саму «хайтек-зброю», за допомогою дешевшої ніж на заході робочої сили для продажу на міжнародних ринках продажу зброї!
Це не просто сумно, а ВЕЛИКА БІДА»!!! Біда для України. Біда, тому що післявоєнна Україна в першу чергу потребує гуманітарної допомоги в напрямі фінансування в розвиток нового демократично розвинутого громадянського суспільства. Необхідно «неприбуткове» фінансування процесу створення в Україні практичних і дієвих демократичних інструментів для реального прозорого громадського контролю всіх дій державного управління, в першу чергу прочинаючи з місцевого,  для блокування, в тому числі, приходу до державної влади «некомпетентних, непорядних і непатріотичних» управлінців (за виразом великого Амбасадора України - Богдана Гаврилишина). 
Але це потребує потужної фінансової підтримки міжнародних фондів з розвитку демократичних ініціатив без усіляких васальних зобов’язань і для потужної просвітницької роботи з громадянським суспільством з боку незалежних від держави і дійсно патріотичних, а не бутафорних і кишенькових Інститутів громадянського суспільства, тобто Громадських організацій, щоб подолати історичну ментальність українського суспільства у мирні часи - громадянську пасивність з «хуторянським» мисленням: «Моя хата з краю!» Українське суспільство ситуативне гуртується виключно у періоди зовнішньої агресії або внутрішніх критичних соціальних потрясінь, що нажаль неминуче призводить до приходу у владу непорядних, некомпетентних і непатріотичних державних управлінців без кінцевої відповідальності за результати своєї діяльності. Наслідками «діяльності» таких некомпетентних і непорядних управлінців – є поширення всеосяжної корупції у владі, знищення демократії і маніпулювання думкою більшої частини пасивних громадян на особисту користь, тобто злочинне збагачення за рахунок інших. 
Тому порятунок потопаючих – справа самих потопаючих, тобто нас з вами, шановне українське товариство, але виключно в особі самого активного і патріотичного прошарку суспільства – на даний час це бойові фронтовики, а не тилові  «щури» і свідомі патріотичні громадяни – справжні волонтери, а не «кишенькові» від корумпованої влади і родичі загиблих або скалічених війною Захисників України, які жадають справедливої помсти всім винним у виникненні цієї жахливої війни, в тому числі конкретним представникам зрадницької корумпованої державної влади. Однак не засобом нового кривавого Майдану, який буде здатен внутрішньо добити українську державність, про що тільки і мріють всі вороги, а за допомогою сучасних цифрових демократичних механізмів, які не потребують бігати по мітингам протесту, а потребують від громадян подолання в собі звичайної «хуторянської» байдужості і очікування, що все зробить хтось інший, або та ж сама корумпована державна влада, бо вона за це «зарплату» отримує. Замкнутий круг! Українському суспільству необхідно буде просто долучитись до інноваційних демократичних незалежних технологій оцінювання державної влади за кінцевими результатами їх «діяльності», але не у вигляді разових, формальних соціологічних опитувань, а на системній постійній основі, що дасть змогу постійно «вичищати» із влади всіх некомпетентних, непорядних (корумпованих) і непатріотичних можновладців. 
Саме це, об’єднавшись, пропонують свідомій частині українського суспільства і дійсним закордонним друзям України, а не фінансовим міжнародним «хижакам» - патріотичні Громадські організації «Інтелект-клуб цивілізаційного розвитку України», «Інститут формування та розвитку громадянського суспільства «Цифрове «Віче» і «Асоціація Волонтерських Команд України».
От саме тут доречно закликати: «Разом до ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!», бо крім нас самих - демократично і економічно розвинута Україна більше нікому не потрібна! Це факт.


https://tsn.ua/svit/pislyavoyenna-vidbudova-ukrayini-kudi-pidut-investiciyi-partneriv-2357446.html?fbclid=IwAR1m9rIFC_THyDLV7exN9K5Kzz8Qri0C6DhRr4Up9HnWA7ekaVwkOzBCT2Y
 


Переглядів: 41 | Додав: Dmytriy | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar