VIDEO

HOME VIDEO
Кобзар Майдан Наталі, Асоціація волонтерських команд України, допомога ЗСУ

Views: 2 Added: vmel
Material description:

Кобзар Майдан Наталі, Асоціація волонтерських команд України, допомога ЗСУ

Author: Асоціація волонтерських команд України
Total comments: 1
avatar
0
1 Dmytriyy • 14:04, 2023-05-29
День Києва.
Назвати цей день святом, як раніше, поки триває ця страшна орківська війна проти України  – язик не повертається!А що ж тоді цей день зараз?
В першу чергу – це Навічна Слава Захисникам-Героям України, які ціною свого життя і здоров’я зупинили підступного рашистського ворога біля Києва, втримали Київ від знищення і розграбування варварською ордою, дали йому гідну відсіч і вибили-вигнали з Київської землі!
По друге – це безмежна шана і повага всім патріотичним мешканцям Києва, які не побігли з міста в лютому 2022, а залишившись в ньому і з усіх сил допомагали ЗСУ,ТРО і Самообороні втримати столицю України, в той час коли провідні військові та політичні експерти у всьому світі давали термін для можливого опору Києва рашистській навалі не більше трьох днів!
Київ, як і кожне інше місто,  головним чином – це його ЛЮДИ, мешканці, а вже потім, історичні пам’ятки, промисловість, бізнес тощо!
І Кияни в черговий період доленосного історичного випробування на міцність – вистояли! Завдяки Захисникам-Героям вистояли – Волонтери, Рятівники, Лікарі, Працівники комунальних служб та всіх інших професій, які не дали можливості ворогу злякати  їх, зламатись духом і опустити руки, хто зі зброєю, а хто з «коктейлями «Перемоги», хто з випічкою хліба, а хто з інструментами для порятунку людей з під завалів після злочинних обстрілів житлових будинків!
Саме тому Волонтер «Асоціації Волонтерських Команд України» - талановитий народний самородок-талант-музика і співак – Ярослав Григорович Савчук – «КОБЗАР», на День Києва, в самому центрі Майдану і що символічно - біля скульптури Козаку Мамаю співав українські і патріотичні пісні для вшанування Героям Києва і моральної підтримки всім хто її потребує!!!
Головною метою цього заходу - вуличного патріотичного концерту «КОБЗАРЯ» було не волонтерський збір коштів (донатів), хоча безумовно це дуже важливий результат таких волонтерських заходів, але інакше ми б обрали іншу «локацію», наприклад прямо на тротуарі Хрещатику, де проходить велика кількість людей і де жваво торгують патріотичними «сувенірами» за непатріотичними цінами якісь продавці, вдягнуті  у військову форму, але пузаті і вдоволені собою.
Але ми обрали площадку для патріотичного концерту біля скульптури «Козаку Мамаю» з бандурою, одного з найпопулярніших в українській культурі образів Козака-Лицаря, який вважається уособленням українського народу в цілому.
Нам вдалось зібрати за дві години концерту лише 700 гривень на чергове авто для підрозділу полку «Азов», але ці 700 гривень дорівнюють тисячам, тому що кожна гривня була надана людьми, які не полінились піднятись вгору з тротуару і клали гроші не мимоходом, проходячи вздовж «вуличних музик», а свідомо – приєднуючись до загальної волонтерської справи «Асоціації Волонтерських Команд України» для допомоги ЗСУ і скорішої ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ над підступним рашистським злочинним військовим ворогом і всім його безголовим і народом-стадом!
avatar