VIDEO

HOME VIDEO
"Кобзар" послання путлеру, Асоціація волонтерських команд України, допомога ЗСУ

Views: 2 Added: vmel
Material description:

"Кобзар" послання путлеру, Асоціація волонтерських команд України, допомога ЗСУ

Author: Асоціація волонтерських команд України
Total comments: 1
avatar
0
1 Dmytriyy • 14:09, 2023-05-29
«КОБЗАР»  -      САВЧУК ЯРОСЛАВ ГРИГРОВИЧ
Маємо честь представити справжнього НАРОДНОГО УКРАЇНСЬКОГО КОБЗАРЯ – талановитого музики та щирого українського пісняра – Волонтера і народного самородка Ярослава Григоровича Савчука!
 Ярослав Григорович сам пише пісні, деякі переробляє на патріотичний лад, але все робить від чистого серця  - не на «продаж», а для моральної підтримки всіх нас у скрутні часи жорстокої визвольної війни від рашистів, які мають на  меті повне знищення України як держави і української ідентичності нашого суспільства!
І до сьогодні він кожного тижня самостійно виходить з палицею для незрячого на ганок свого під’їзду та своїм патріотичним співом та грою на трубі морально підтримує у своєму дворі всіх хто свято вірить у ЗСУ та УКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ над рашистами!!!
А ще він за допомогою друга виїжджає в публічні місця по Києву і активно збирає своїм патріотичним співом донати на допомогу ЗСУ!!!
Щиро вважаємо, що про таких Українських громадян-патріотів необхідно говорити на всю Україну і навіть на весь СВІТ, бо СВІТ і особливо Україна тримається зараз на Українських Захисниках і таких ДОБРИХ, свідомих і патріотичних  людях, як Ярослав Григорович!!!
Дуже важливий історичний момент – Ярослав Григорович народився у свято на Новий Рік - 1 січня, але у дуже трагічні часи – у 1942 році, коли в Україні лютували і звірячими німецькі фашисти.
Ярославу Григоровичу вже за 80 років, але нажаль, йому знову доводиться бути свідком підступного, злочинного та звірячого нападу, однак вже рашистських орків на нашу Богом дану та вистраждану сотнями років і десятками поколінь УКРАЇНУ!
Але ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!! Україна обов’язково і безсумнівно переможе бо за нами ПРАВДА і за нами БОГ, а Україна багата на сміливих ЗАХИСНИКІВ-ГЕРОЇВ і таких патріотичних громадян як - Ярослав Григорович Савчук! Люди дали йому позивний – «КОБЗАР-ЛЮДИНА-СВЯТО»!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Смерть ворогам!!!
avatar