НОВИНИ

Головна НОВИНИ
ВІДСТЕЖУВАТИ

04:52
Завершення офіційного візиту делегації від Київської православної богословської академії до духовних святинь Греції.

Завершився офіційний візит делегації Київської православної

богословської академії до закладів вищої богословської освіти та святинь Греції.

 

 

Члени делегації на чолі з ректором професором протоієреєм Олександром Трофимлюком відвідали Волоську академію богословських досліджень. Тут гості з України зустрілися з директором інституту професором Пантелісом Калайтзидісом із науковими співробітниками та митрополитом Деметріади Православної Церкви Греції Ігнатієм (Георгакопулосом).

 

 

Делегацію супроводжував консул України в Салоніках Олександр Сосонюк.

 

 

Волоська академія добре відома в усьому світі своєю сучасною програмою православного богослов’я, а також серією міжнародних семінарів, конференцій, лекцій, круглих столів і публікацій, які вона організувала на такі теми, як Православ’я та сучасність, Православ’я та секуляризація, Православ’я та права людини, теологія та сучасна література, теологія та філософія, екуменічний та міжрелігійний діалог, політична теологія, публічна теологія, феміністська теологія, релігія та глобалізація, релігійний націоналізм та фундаменталізм, міграція як теологічний виклик тощо.

Вона була заснована в 2000 році як форум думки та діалогу між Православною Церквою та широкою науковою спільнотою в усьому світі, а в 2014 році була визнана Міністерством освіти і науки Греції як національна дослідницька інституція.

З 2019 року низка викладачів та студентів закладів вищої духовної освіти України щороку беруть участь у міжнародному стажуванні, яке проводить академія.

 

 

Головною метою візиту було налагодження наукових зв’язків та підписання Угоди про співпрацю між Київською православною богословською академією та Волоською академією богословських студій.

 

 

Наприкінці, з благословіння Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, протоієрей Олександр Трофимлюк нагородив професора Пантелеїса Калайтзидіса відзнакою «Хрест свободи».

 

 

Від Голови Громадської спілки «Асоціація Волонтерських Команд України» Богдана Колодія професор отримав в подарунок колекційну монету «Мрія».

 

 

Щиро дякую всій делегації за плідно проведену роботу, цікаві зустрічі і успішне виконання спільних задач поставлених нашій групі!

 


Переглядів: 69 | Додав: Dmytriy | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar