НОВИНИ

Головна НОВИНИ
ВІДСТЕЖУВАТИ

00:06
Закладення в Святошинському районі «Скверу Героїв України» 29.08.2023 р.

Голова ГС "Асоціація Волонтерських команд України" Богдан Колодій разом з командиром 131 БТРО Святошинського району м. Києва Андрієм Агєєвим прийняв участь у закладенні в Святошинському районі «Скверу Героїв України» на честь загиблих у злочинній терористичній війні, розв’язаній рф проти України.


29 серпня 2023 р., у затверджений Указом Президента України в 2019 році День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Святошинському районі закладено «Сквер Героїв України».
Ще одна рекреаційна зона у найзеленішому районі столиці, що з’явилася на початку вулиці Героїв Космосу, закладена на знак пам’яті трагічних втрат української армії з 2014 року.


На всій території нашої країни в цей день приспускають державні прапори, пам’ять про загиблих героїв ушановують хвилиною мовчання та до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України покладають квіти.
На вул. Героїв Космосу відкрито меморіальний камінь, що сповіщає про закладення на цьому місці майбутнього «Скверу Героїв України». Сім’ями та родичами загиблих героїв висаджено 20 в’язів.


Настоятель храму на честь Казанської ікони Божої Матері, благочинний Святошинського району міста Києва, протоієрей Роман Музика освятив камінь про закладення Скверу Героїв України та відслужив поминальний молебень за загиблими у цій війні.


Переглядів: 15 | Додав: Dmytriyy | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar