НОВИНИ

Головна НОВИНИ
ВІДСТЕЖУВАТИ

22:29
Продовження офіційного візиту делегації від Київської православної богословської академії до духовної спільноти Греції - травень 2023 р.

Делегація Київської православної богословської академії відвідала афонську школу «Афоніада» в Карієсі

Академія «Афоніада» була заснована в XVIII ст. Євгенієм Булгарисом, майбутнім єпископом Слов'янським і Херсонським з кафедрою у м. Полтава, а ктитором академії «Афоніада» був останній кошовий отаман Запорозької Січі Петро Калнишевський.

Кожного навчального року школа набирає близько 100 учнів віком від 12 років – хлопчиків з Греції та інших країн. З рідними та близькими вихованці «Афоніади» не мають жодних контактів, шкільні вчителі замінюють їм батьків, адже разом із дітьми вони моляться у храмах, трапезують та живуть.

 

 

Для юнаків, які вирішили пов'язати своє життя зі служінням Господу, навчатися в «Афоніаді» дуже перспективно, оскільки після закінчення школи вони без іспитів зможуть вступити на богословські факультети грецьких закладів вищої освіти.

На згадку про візит адміністрацією школи було подаровано підручник догматичного богослівʼя для учнів.

У свою чергу митрополит Федір Бубнюк подарував школі картину.

 

 

Разом з делегацією Київської православної богословської академії на чолі з ректором професором протоієреєм Олександром Трофимлюком відвідали 13 травня Андріївський скит на Святій Горі Афон.

 

 

Наша делегація Київської православної богословської академії відвідала монастир Кутлумуш (грец. Μονή Κουτλουμουσίου) на Святій горі Афон, шостий в ієрархії Афонських монастирів, зведений поблизу сучасного міста Карієс.

 

 

Серед найбільших реліквій обителі — чудотворна ікона Богородиці «Всемилостива заступниця» та частки Животворящого хреста.

 

 

Для нашої делегації приємно було приїхати і побути з братію монастиря Есфігмен.

 


Переглядів: 83 | Додав: Dmytriy | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar